Jiří Krupa
Konzultant (CZ)

Jiří je konzultant. Vybraným neziskovým organizacím radí s aktivitami, které alespoň trochu souvisí s integrovaným kampaňováním, resp. integrovaným fundraisingem. Od mobilizace příznivců po získávání jednorázových darů. Od kampaňových mikrostránek po konverzi na pravidelné dárce. Hlavní myšlenka je vždycky stejná – nezisková organizace by po kampani měla být silnější než před ní. Lepší KPIs, zdravější cashflow a smysluplnější procesy.

Jiří se podílel na projektech týkajících se obrany lidských práv (Amnesty International), zákazu kožešinových farem (Obránci zvířat) nebo ekologie (Greenpeace). Nyní pracuje na zákazu klecových chovů slepic (Obránci zvířat), mobilizaci veřejnosti k volbám (Milion Chvilek pro demokracii) a také na zákazu kožešinových farem v Litvě (Tusti Narvai).

Pokud máte skvělou kampaň, pokud v její úspěch opravdu věříte a pokud chcete podpořit Váš tým v dosahování co nejlepších výsledků, tak se Jiřímu určitě neváhejte ozvat. Protože jak sám rád říká: „Kde je vůle, tam je cesta.“


Bloky

Pozrieť celý program