MASTERCLASS: Online fundraisingová kampaň za 3 hodiny – na téma #NaCoNikdoNedaruje – 2. část

„Potřebujeme získat dary a dárce, ale na naše téma se těžko fundraisuje…“ Opravdu?! Právě to bude výzva pro všechny účastníky této masterclass. Pod vedením online fundraisingových odborníků Jiřího Krupy a Lukáše Hejny zvládnete připravit kampaň se vším všudy – během pouhých 3 hodin.

Společně postavíme z nuly konkrétní online fundraisingovou kampaň s reálnými dary a dárci. Na téma, na které přece nikdo nedaruje! Nechte se překvapit, kampaňoví matadoři Lukáš Hejna a Jiří Krupa mají nachystáno jedno pořádné takzvaně nepopulární téma. 

Připravte se na intenzivní práci v týmech a trénink konkrétních kampaňových dovedností. Nebude chybět tvorba textů, získávání kontaktů, zpracování e-mailingu, podkladů pro sociální sítě nebo vytvoření kampaně na Darujme.cz. 

Každý si přijde na své – někdo se ponoří do brainstorming nad claimy, někdo se ujme psaní, jiný se chopí přecvakávání” kontaktů. Samozřejmě si vyzkoušíte personalizaci oslovení, psaní úderných textů na sítě i ladění výsledné kampaňové landing page.  

Složité diskuse nad teoretickými poučkami nečekejte. Půjdeme rovnou na věc a budeme se společně učit samotnou praxí. Protože kampaň na téma #NaCoNikdoNedaruje musí být za 3 hodiny hotová!

 

Naučíte se: 

  • Jak se na vaše téma dívat očima příznivce, tedy potenciálního dárce. 
  • Proč někdy tolik nezáleží na tématu, ale hlavně na vás a energii, kterou do toho dáte. 
  • První kroky v kampani – jak začít, co je nutné zajistit, sehnat, vytvořit, nastavit, aby bylo možné odstartovat. 
  • Co je a jak konkrétně má v praxi vypadat vaše proč” – a z jakého důvodu má ve fundraisingovém argumentu nezastupitelné místo.
  • Spolupracovat s ostatními a zapojovat nezapojené tak, aby vaše kampaň vůbec měla šanci na úspěch. 

 

Pro koho to je: 

  • Pro všechny, kteří mají chuť pustit se do společné práce na nové fundraisingové kampani na téma #NaCoNikdoNedaruje.
  • Pro všechny, kdo přijmou výzvu – tvořit, přemýšlet a stát v konfrontaci vícero nápadům i názorů pod časovým tlakem.  
  • Pro začátečníky i pokročilé – půjdeme cestou spolupráce, vzájemné inspirace a interakce. Vznikne naše společná fundraisingová kampaň a učit se budeme všichni a navzájem! 
  • Pro fundraisery, komunikační experty, lídry organizací – všechny, jejichž úkolem je nadchnout spolupracovníky, dárce, příznivce.

E-mail marketing Lead Generation Online fundraising Péče o dárce