LGLC* – záhadná zkratka, která vám zajistí kontakty a konverze

* LGLC = Lead Generation Lead Conversion, tzn. získávání kontaktů na nové příznivce a následná konverze nových i starých příznivců na dárce, ideálně pravidelné


„Jé, to bychom taky mohli mít takovou kampaň, ale nemáme kontakty“ a nebo Jó, to jde snadno získávat kontakty, když máte petice, ale mě se to netýká, já žádné nemám“. Tento praktický seminář je určen především začátečníkům, kteří chtějí odhalit základní principy LGLC a odnést si tipy z praxe, jak připravit svou organizaci na sběr kontaktů a hlavně na jejich konverzi. 

Setkání povede Jiří Krupa, vybavený zkušenostmi s kampaněmi organizací Milion chvilek pro demokracii, OBRAZ – Obránci zvířat a Svoboda zvířat, Amnesty International, Lékaři bez hranic nebo Greenpeace. 

Během setkání vás Jiří provede základy disciplíny Lead Generation Lead Conversion (LGLC), bez které se žádný kampaňový fundraiser či fundraiserka neobejdou. Pochopíte, jak uvažovat nad kontakty, které už máte, abyste z nich vytěžili maximum. Dozvíte se, jak s nimi dál pracovat a posouvat je výš na žebříčku cennosti pro vaši organizaci. Nebudou chybět praxí ověřené postupy, jak se dostat k úplně novým kontaktům.

Těšte se na technické vychytávky, díky kterým dokonale upravíte cestu vašich kontaktů všemi zákoutími vašich komunikačních kanálů – od case for support, přes formuláře, e-mailing i darovací brány. Rozklíčujte záhadu zvanou LGLC jednou provždy a nakopněte konečně váš fundraising!

Od setkání očekávejte praktickou a živou diskuzi, spíše než teoretické pojednání. Otázky, názory a komentáře jsou vítány!

Zjistíte:

  • Proč nejdřív musíte nadchout kolegy napříč organizací, aby LGLC stálo za to.
  • Jak to, že LGLC není jednorázový pokus, ale životní styl.
  • Že základem pro práci s kontakty je mít pro ně vždy nachystaný další krok.
  • Proč to celé musí vypadat úspěšně i navenek, jinak se noví lidé nepřidají.
  • Že vždy platí – čím vícekrát se zeptám, tím více dostanu.

Pro koho to je:

  • Pro všechny ty, kteří jsou zodpovědní za „online“ v organizaci (ať už komunikaci nebo fundraising),
  • LGLC-zvídavé lidi, kteří chtějí slyšet naprosté základy „integrovaného kampaňování”, mobilizace a engagementu,
  • vedení organizací, které uvažují o strategických změnách směrem kupředu k „online“.

Lead Generation Online fundraising Péče o dárce